Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 24904

Kolory ścian

Inspiracje i pomysły » Kolory ścian

 

                    Jeżeli czeka Cię malowanie ścian w salonie i zastanawiasz się, na jakie kolory ścian się zdecydować, jakie kolory farb wybrać, zobacz przykładowe aranżacje wnętrz. Prezentujemy zdjęcia salonów w różnych kolorach. Sprawdź, jak kolor wpływa na nastrój, który działa uspokajająco, a który pobudza do działania.

Zanim zabierzesz się do malowania ścian w salonie, powinieneś dobrze przemyśleć zarówno wybór koloru ścian, jak i rodzaju farby, którą pomalujesz ściany. Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce domu. Powinien się więc zarówno dobrze prezentować, jak i stworzyć Ci dobre warunki do odpoczynku. A ten w dużej mierze zależy od właściwie dobranego koloru wnętrza.

Wybór koloru ścian nastręcza jednak wiele trudności. Często trudno się zdecydować, czy wybrać stonowane kolory, czy może bardziej intensywne. Jeśli to już wiemy, czeka nas wybór konkretnego odcienia. A tu mozliwości jest wiele. Oferta producentów jest bardzo bogata, a wręcz apetycznie brzmiące nazwy farb nie ułatwiają tego zadania.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, jakie kolory farb wybrać, zobacz zdjęcia przykładowych aranżacji salonu.Sprawdź, jak może wyglądać salon ze ścianą w kolorze czerwonym żółtym, zielonym, białym, czarnym, szarym czy niebieskim. Znajdź inspirację i kolor dla siebie.

Jesli nadal nie możesz się zdecydować skorzystaj z porady naszych ekspertów i zadaj nam pytanie na maila  biuro@odnawiamymieszkanie.pl